Bali je nádherný tropický ostrov, který je omýván Indickým oceánem a nabízí to nejlepší z celé Indonésie. Díky tomu, že se nachází v rovníkové poloze, jsou pro tuto oblast typické celoroční teploty kolem 30°. Tento ostrov patří právem mezi ty nejkrásnější na světě. Díky korálovým útesům kolem celého ostrova a bohatému podmořskému životu je hotovým rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. Krajina se tu vyznačuje typickými rýžovými políčky terasovitě poskládanými pod sebou. Dominantu ostrova pak tvoří aktivní vulkán Mt. Agung.

Letovisko Jimbaran se nachází v jižní části ostrova Bali a je vyhledávané především těmi, kteří milují klid a chtějí se vyhnout davům turistů. Původně bylo toto letovisko rybářskou vesničkou, ale postupem času se proměnilo v luxusní místo. Jimbaran se pyšní krásnou pláží s jemným bílým pískem a tyrkysově zbarveným mořem. Nechybí zde ani několik luxusních hotelů.

Toto letovisko je svou polohou ideální pro pozorování jedinečných západů slunce.

A co byste si v Jimbaranu rozhodně neměli nechat ujít?

Pokud navštívíte toto místo na jihu Indonésie, můžete si užívat příjemného klidu na některé z krásných pláží. Ujít byste si neměli nechat jedinečné a úchvatné západy slunce, které tu stojí opravdu za to. Za návštěvu stojí místní rybí trh, na kterém můžete zakoupit úlovky místních rybářů.

Vyplatí se také ochutnat místní speciality.

Místní jídlo je velice chutné, chuťově pestré, a především levné. V restauracích v letovisku Jimbaran, které se nacházejí přímo na pláži, si můžete vychutnat mimo jiné také rybí speciality a plody moře. Výbornou pochoutkou jsou pak fazolky připravené nasladko v kokosovém mléce s ledem. Mezi místní speciality patří například ovocný salát s chilli omáčkou, polévka bakso, smažené kuře s chilli pastou a rýží, rožněné prasátko, smažený banán a další pochoutky.

Srovnání ceny

Příklad: 
Dvoulůžkový pokoj s termínem od :19.8.2020 do: 29.8.2020
V hotelu: FOX Hotel Jimbaran Beach
Kategorie hotelu:****
Příslušenství hotelu: Klimatizace, bazén, fintess, bezplatné parkování, doprava na letiště, 300m od pláže

Zatoužily jste se podívat na toto překrásné místo?

Jako dárek za přečtení článku si u mně můžete zažádat o vstupní kód do našeho rezervačního systému, který najdete na této adrese: https://igobuum.com/#/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *