Thajsko je zajímavou a rozmanitou zemí, která toho má hodně co nabídnout. Nabízí úchvatnou přírodu, pláže a moře, zajímavá historická místa, tradiční zvyky a kulturu. Vyniká i pestrou kuchyní.

Phuket je největším thajským ostrovem v Andamanském moři. Díky své rozloze tak nabízí spoustu možností k trávení volného času. Tento ostrov je spojen s pevninou „Mostem milenců“. Je luxusním letoviskem, kde o zábavu není nouze. Na své si tak přijdou jak milovníci krásné přírody, tak i ti, kteří vyhledávají historické a kulturní památky.

A co byste si v Phuketu rozhodně neměli nechat ujít?

Při návštěvě ostrova Phuket nesmíte vynechat známou, 45 metrů vysokou, sochu meditujícího Buddhy, která se nachází na vrcholu kopce.

Za zmínku stojí také jeden z nejznámějších chrámů Wat Chalong.

Nejen rodiny s dětmi si pak užijí návštěvu tematického zábavního parku Phuket FantaSea, kde se nachází spousta restaurací, divadlo, obchody, dětská hřiště a další místa k trávení volného času.

Milovníci přírody budou nadšeni z národního parku Sirinat, kde se na ploše o rozloze o 90 km² nachází nenarušené pláže, exotické stromy a rostliny.

Nezapomenutelným zážitkem je i pohled na fascinující zátoku Phang Nga Bay s vápencovými útesy tyčícími se z tyrkysově zbarveného moře.

Vyplatí se také ochutnat místní speciality.

Ostrov Phuket je jako stvořený pro milovníky jídla. Rozmanitá jídla si můžete užít v restauracích nebo u pouličních prodavačů. Vyzkoušet můžete některé z exotických jídel, mezi kterými najdete například mořské plody, kuřecí maso na kari s lilkem, pečenou rýži s vejcem a zeleninou v kombinaci s krabím nebo kuřecím masem.

Výborné je také místní tropické ovoce – liči, durian, mangostan nebo rambutan. Pokud chcete dopřát opravdový zážitek vašim chuťovým buňkám, pak byste měli ochutnat nápoj Mekong – pálenku z rýže.

Srovnání ceny

Příklad:
Objednávka dvoulůžkového pokoje na termín od :21.9.2020 do:27.9.2020
V hotelu: Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach
Kategorie hotelu:Pětihvězdičkový hotel
Příslušenství hotelu:bazén, wellness, klimatizace

Zatoužily jste se podívat na toto překrásné místo?

Jako dárek za přečtení článku si u mně můžete zažádat o vstupní kód do našeho rezervačního systému, který najdete na této adrese: https://igobuum.com/#/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *