USA – to je nádherná příroda, národní parky, členité pláže, prérie s bizony, pouště, hory a také zajímavé architektonické stavby nebo kasina v Las Vegas.

Tato země je velmi rozmanitá a tvoří ji 50 států a federální distrikt Washington, D.C. Ve spojených státech amerických si tak můžete užít jak relaxaci, tak i turistiku, adrenalin nebo poznávání.

Poznejte mnoho tváří Ameriky a navštivte třeba oblíbené Los Angeles – okres nacházející se na jihozápadě Kalifornie.

A co byste si v Los Angeles rozhodně neměli nechat ujít?

Pokud budete v L.A., pak byste měli navštívit Mount Hollywood, kde se vám naskytnou jedinečné výhledy na město. Nachází se tu také stavba „Griffith Observatory“ se zajímavými expozicemi na téma věda a vesmír.

Velmi známý a turisticky oblíbený je tzv. „chodník hvězd“ nebo „chodník slávy“, tedy Walk of Fame na ulici Holywood Boulevard, kde jsou na hvězdách uvedena jména známých osobností.

Pokud zatoužíte po klidu a relaxaci, neměli byste vynechat Echopark, který se nachází ve čtvrti stejným názvem.

Pro ty, co se chtějí vykoupat v moři je tu Venice Beach s dlouhou promenádou a nezaměnitelnou atmosférou.

V L.A. se nachází několik muzeí, např. Los Angeles Science Center, kde je zajímavostí funkční raketoplán, dále Natural History Museum of Los Angeles County, které potěší milovníky přírodních zajímavostí.

Vyplatí se také ochutnat místní speciality.

Pochutnat si můžete na tradičním a známém jídle fish and chips. Dále jsou pro tuto oblast typické pokrmy jako BBQ, pizza, těstoviny nebo mořské plody. Místními specialitami jsou také Bacon-Lettuce-Tomato (kombinace rajčete, salátu a slaniny), Reuben sandwich (žitný chléb, jemné pastrami a zelí) nebo Kubánský sendvič se šunkou, okurkami a tenkými plátky marinované vepřové krkovice. Z nápojů pak můžete ochutnat piva z místních pivovarů nebo výtečná vína.

Srovnání ceny

Příklad:
Objednávka dvoulůžkového pokoje na termín od :4.12.2020 do:17.12.2020
V hotelu: The Line Hotel
Kategorie hotelu:Čtyřhvězdičkový hotel
Příslušenství hotelu: Restaurace, bazén, hotelový bar, posilovna

Zatoužily jste se podívat na toto překrásné místo?

Jako dárek za přečtení článku si u mně můžete zažádat o vstupní kód do našeho rezervačního systému, který najdete na této adrese: https://igobuum.com/#/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *